Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzińcu

Kontakt

 

Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rudzińcu z siedzibą w Pławniowicach
ul. Gliwicka 50
44-171 Pławniowice 

 

Telefony:

1) Małgorzata Szymańska                  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej
dyrektor@opsrudziniec.pl                          32-4000-770

2) Marzena Stawiarska                                       Sekretariat
sekretariat@opsrudziniec.pl                      32-4000-771

m.stawiarska@opsrudziniec.pl                           Kadry

Fax                                                                         32-4281-615

3) Monika Biskupek                                              Księgowość
m.biskupek@opsrudziniec.pl                    32-4000-772

4) Patrycja Szolich - Buk                               Pracownik socjalny
p.buk@opsrudziniec.pl                                     32-4000-773

5) Ewa Ignacek                                                Główna Księgowa
gl.ksiegowa@opsrudziniec.pl                    32-4000-774

6) Teresa Nowaczyk                                      Pracownik socjalny
t.nowaczyk@opsrudziniec.pl                     32-4000-775

7) Anna Tekla-Czaja                                       Pracownik socjalny
a.czaja@opsrudziniec.pl                              32-4000-776

8) Joanna Pieczko                              Świadczenia wychowawcze (500+)
j.pieczko@opsrudziniec.pl                          32-4000-777

9) Henryk Stawiarski                  Fundusz alimentacyjny, Karta Dużej Rodziny
h.stawiarski@opsrudziniec.pl                    32-4000-778

10) Danuta Wieszok                                        Pracownik socjalny
d.wieszok@opsrudziniec.pl                        32-4000-779

11) Anna Moll                                                  Świadczenia rodzinne
a.moll@opsrudziniec.pl                               32-4281-610

12) Marian Termin                                        Dobry start, Czyste Powietrze
m.termin@opsrudziniec.pl                         32-4281-611

13) Bogusław Przybysz                                        Radca Prawny
r.prawny@opsrudziniec.pl                         32-4281-612

14) Małgorzata Wiercioch               Dodatki mieszkaniowe i energetyczne
m.wiercioch@opsrudziniec.pl                   32-4281-613

15) FAX                                                       32-4281-615


ePUAP -  /vbs91l7j9i/SkrytkaESP

               

Godziny Urzędowania
Poniedziałek - Środa - 7.30 - 15.30
Czwartek - 7.30 - 17.30
Piątek - 7.30 - 13.30

 


Forma prawna – Samorządowa Jednostka Organizacyjna

NIP - 969-066-96-29 REGON - 003466897


Dane do faktury:


Nabywca : Gmina Rudziniec
                       ul. Gliwicka 26
                       44-160 Rudziniec
                       NIP: 969-160-55-54
 
Odbiorca:  Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzińcu z siedzibą w Pławniowicach
                       ul. Gliwicka 50  
                       44-171 Pławniowice (Płatnik faktury)

 

 

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Flaga Unii Europejskiej

Biuletyn Informacji Publicznej

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo Kampanii Integracja

Logo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach

Logo portalu dla osób z niepełnosprawnością oraz pracodawców

Logo Urzędu Pracy w Gliwicach